Статья Мейл Банк: опровержение

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що останнім часом з’явилася низка статей в медійних виданнях України, у тому числі інтернет статей із звинуваченням в причетності службових осіб ряду банків України (у тому числі ПАТ «ВЕРНУМ БАНК») до протизаконних фінансових операцій в банківській сфері України, зокрема.

На інтернет-порталі про фінанси та економіку (finbalance.com.ua) 26 вересня 2017 року надруковано статтю: «СБУ: службові особи групи банків незаконно заволоділи понад $300 млн», де зазначається, що в 2010-2015 роках службові особи низки банків (у т.ч. Дельта Банку, «Фінанси та кредит», «Хрещатик», «Київська Русь», «Міського комерційного банку», «Терра Банку», «Таврика», «Південкомбанку», «Автокразбанку», «Фінростбанку», «Вернум Банку», «Кредит Дніпро») заволоділи грошовими коштами вказаних банків у сумі 249,8 млн дол та 66,9 млн євро. Причому тоді в судових матеріалах зазначалося, що «злочинна група невстановлених осіб, які представляли інтереси «Meinl Bank AG» (Австрійська Республіка) на території України спільно з бенефіціарними власниками низки українських банків протягом 2011-2015 років здійснили масштабні фінансові операції в банківський сфері по виводу понад 40 млрд грн з фінансового ринку України з метою подальшої їх легалізації в країнах Європейського Союзу».

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» уже висловлював свою позицію (заперечення) із зазначеного питання (10 червня 2016 року Банком на власному корпоративному сайті розміщена стаття «Про кореспондентські відносини ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» з австрійським Мeinl Bank»). Разом з тим, вважаємо за необхідне зазначити наступне.

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» підтверджує наявність кореспондентських відносин з «Meinl Bank AG», кореспондентські рахунки якого використовувалися суто для обслуговування платежів клієнтів Банку. Кореспондентські відносини з «Meinl Bank AG» припинено за ініціативою Банку і будь – які зобов’язання перед «Meinl Bank AG» у Банку відсутні.

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» дорожить власною репутацією та завжди сумлінно виконує зобов’язання перед своїми клієнтами. У зв’язку із чим, невиконаних зобов’язань перед клієнтами Банку, які були пов’язані із кореспондентськими рахунками «Meinl Bank AG» немає.