Статья Мейл Банк: опровержение

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що останнім часом з’явилася низка статей в медійних виданнях України, у тому числі інтернет статей із звинуваченням в причетності службових осіб ряду банків України (у тому числі ПАТ «ВЕРНУМ БАНК») до протизаконних фінансових операцій в банківській сфері України, зокрема.

На інтернет-порталі про фінанси та економіку (finbalance.com.ua) 26 вересня 2017 року надруковано статтю: «СБУ: службові особи групи банків незаконно заволоділи понад $300 млн», де зазначається, що в 2010-2015 роках службові особи низки банків (у т.ч. Дельта Банку, «Фінанси та кредит», «Хрещатик», «Київська Русь», «Міського комерційного банку», «Терра Банку», «Таврика», «Південкомбанку», «Автокразбанку», «Фінростбанку», «Вернум Банку», «Кредит Дніпро») заволоділи грошовими коштами вказаних банків у сумі 249,8 млн дол та 66,9 млн євро. Причому тоді в судових матеріалах зазначалося, що «злочинна група невстановлених осіб, які представляли інтереси «Meinl Bank AG» (Австрійська Республіка) на території України спільно з бенефіціарними власниками низки українських банків протягом 2011-2015 років здійснили масштабні фінансові операції в банківський сфері по виводу понад 40 млрд грн з фінансового ринку України з метою подальшої їх легалізації в країнах Європейського Союзу».

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» уже висловлював свою позицію (заперечення) із зазначеного питання (10 червня 2016 року Банком на власному корпоративному сайті розміщена стаття «Про кореспондентські відносини ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» з австрійським Мeinl Bank»). Разом з тим, вважаємо за необхідне зазначити наступне.

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» підтверджує наявність кореспондентських відносин з «Meinl Bank AG», кореспондентські рахунки якого використовувалися суто для обслуговування платежів клієнтів Банку. Кореспондентські відносини з «Meinl Bank AG» припинено за ініціативою Банку і будь – які зобов’язання перед «Meinl Bank AG» у Банку відсутні.

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» дорожить власною репутацією та завжди сумлінно виконує зобов’язання перед своїми клієнтами. У зв’язку із чим, невиконаних зобов’язань перед клієнтами Банку, які були пов’язані із кореспондентськими рахунками «Meinl Bank AG» немає.


Курс валют

 

На : 04-05-2017

Курс валют:

USD 26.00 26.55
EUR 28.40 29.05
RUB 0.420 0.462
MasterCard:

USD 26.00 26.55
EUR 28.40 29.05
×
Питання - відповіді про MONEGO

Які суми можна переказувати?

Які потрібні документи для здійснення переказу?

Скільки триває переказ?

Чи має значення, на картку якого банку здійснюється переказ?

Як одержувач дізнається про надходження коштів?

Чи бувають неуспішні перекази?

Чи можна робити переказ у вихідний день?

×
Вопросы - ответы о MONEGO

Какие суммы можно переводить?

Какие необходимы документы для осуществления перевода?

Сколько идет перевод?

Имеет ли значение, на карту какого банка совершается перевод?

Как получатель узнает о поступлении средств?

Бывают ли неуспешные переводы?

Можно ли делать перевод в выходной день?

 

×
Електронна банківська гарантія для PROZORRO

×
Курс валют

На : 21-10-2017

Курс валют:
USD26.45026.700
EUR31.05031.650
RUB0.4300.461
MasterCard:
USD26.40026.750
EUR31.00031.700
×
CARD Online

Шановні клієнти, ПАТ “ВЕРНУМ БАНК” надає нову послугу CARD Online!

CARD Online – система дистанційного обслуговування, яка створена з використанням Google сервісів, за допомогою якої Ви маєте можливість замовити електронний платіжний засіб та обрати відділення ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» для подальшого обслуговування без відвідування банку.

Для цього потрібно зробити декілька кроків:

Вся процедура замовлення карти займе часу не більше ніж купівля товару в інтернет-магазинах.

×
CARD Online

Уважаемые клиенты, ПАО “ВЕРНУМ БАНК” предоставляет новую услугу CARD Online!

CARD Online – система дистанционного обслуживания, созданная с использованием Google сервисов, с помощью которой у Вас есть возможность заказать электронное платежное средство и выбрать отделение ПАО «ВЕРНУМ БАНК» для дальнейшего обслуживания без посещения банка.

Для этого нужно сделать несколько шагов:

Вся процедура заказа карты займет не более чем покупка товара в интернет-магазинах.

×