Фонд гарантування вкладів

Шановні клієнти!

ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 16 червня 2009 року

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) гарантує кожному Вкладнику відшкодування коштів в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення Банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом Банку з ринку, але не більше ніж 200 000,00 грн.

Гарантії Фонду поширюються на фізичних осіб, в тому числі фізичних осіб-підприємців*
* щодо банків, що виводяться з ринку с 01.01.2017

Офіційний веб-сайт Фонду з інформацією про умови гарантування вкладів (розділ “Для вкладників”)

Основним завданням діяльності Фонду, як установи, що виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку, є захист прав вкладників банків і збереження довіри громадян до банківської системи країни в цілому. Однією із функцій Фонду відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» є підвищення рівня фінансової грамотності населення.

Повідомляємо, що в рамках реалізації інформаційної політики Фонду та забезпечення організації проведення роз’яснювальної роботи серед громадськості, Фондом підготовлено інформаційні брошури (Інформаційна брошура Фонду «Гарантування вкладів фізичних осіб в Україні» та Інформаційна брошура Фонду «Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб»), які були створені з метою поширення серед громадськості (вкладників та потенційних вкладників) інформації про гарантії заощаджень в банках-учасниках Фонду.

А також, Фондом виготовлено цілий ряд короткометражних відеороликів про систему гарантування вкладів фізичних осіб під назвою: «Про систему гарантування вкладів», «Дії вкладника у випадку віднесення банку до категорії неплатоспроможних», «Вмів заробляти, вмій зберігати», «Гарантія сімейних заощаджень», «Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб» та «Депозитний договір без таємниць», які були створені з метою поширення серед громадськості (вкладників та потенційних вкладників) інформації про гарантії заощаджень в банках-учасниках Фонду, підвищення рівня довіри вкладників до банків, стимулювання залучення коштів у банківський сектор України та забезпечення фінансової стабільності держави. Відеоролики Ви можете переглянути на офіційному каналі Фонду на Youtube.

На офіційній сторінці Фонду в мережі Інтернет у розділі «Фінансова просвіта» у вільному доступі розміщено «Освітній курс з фінансової грамотності ФГВФО» (http://www.fg.gov.ua/fin-prosvita). Цей освітній курс був розроблений за підтримки експертів Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II) і складається з двох модулів. Завдання першого модуля «Банківські продукти та послуги» – пояснити як працює фінансова система та банки зокрема. Пройшовши цей модуль, Ви ознайомитесь з перевагами обслуговування у банках, видами банківських рахунків та процедурою їх відкриття, юридичними правами та обов’язками споживачів банківських послуг. Другий модуль курсу присвячений системі гарантування вкладів фізичних осіб. Ознайомившись з ним, Ви дізнаєтесь, які вклади відшкодовуються Фондом, зрозумієте, які кроки необхідно зробити для того, щоб отримати гарантоване відшкодування коштів за вкладом у випадку, якщо банк стане неплатоспроможним. Матеріали курсу містять посилання на тексти відповідних статей законів та пояснення використаних у матеріалах термінів.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном Гарячої лінії Фонду:

Тел.:  ГАРЯЧА ЛІНІЯ 0-800-308-108

Поштова адреса Фонду: 01032, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Офіційний сайт: www.fg.gov.ua

E-mail: fgvfo@fg.gov.ua

Копія свідоцтва учасника Фонду
Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб
Закон України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб від 23.02.2012 № 4452-VI
Рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 27 від 21.08.2012 «Про збільшення розміру відшкодування коштів за вкладами»
Інформаційна брошура Фонду «Гарантування вкладів фізичних осіб в Україні»
Інформаційна брошура Фонду «Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб»
«Освітній курс з фінансової грамотності ФГВФО». Модуль перший: «Банківські продукти та послуги»
«Освітній курс з фінансової грамотності ФГВФО». Модуль другий: «Система гарантування вкладів фізичних осіб»


Курс валют

 

На : 04-05-2017

Курс валют:

USD 26.00 26.55
EUR 28.40 29.05
RUB 0.420 0.462
MasterCard:

USD 26.00 26.55
EUR 28.40 29.05
×
Питання - відповіді про MONEGO

Які суми можна переказувати?

Які потрібні документи для здійснення переказу?

Скільки триває переказ?

Чи має значення, на картку якого банку здійснюється переказ?

Як одержувач дізнається про надходження коштів?

Чи бувають неуспішні перекази?

Чи можна робити переказ у вихідний день?

×
Вопросы - ответы о MONEGO

Какие суммы можно переводить?

Какие необходимы документы для осуществления перевода?

Сколько идет перевод?

Имеет ли значение, на карту какого банка совершается перевод?

Как получатель узнает о поступлении средств?

Бывают ли неуспешные переводы?

Можно ли делать перевод в выходной день?

 

×
Електронна банківська гарантія для PROZORRO

×
Курс валют

На : 21-09-2017

Курс валют:
USD26.09026.260
EUR30.70031.500
RUB0.4200.460
MasterCard:
USD26.04026.310
EUR30.65031.550
×
Масова кібер-атака

Шановні клієнти ПАТ «ВЕРНУМ БАНК»!

Як Вам, можливо, вже відомо із засобів масової інформації сьогодні, 27 червня, ряд державних органів влади, фінансових установ та великих підприємств піддалися масовій кібер-атаці.

Також атака була здійснена на банки.

На превеликий жаль, ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» у тому числі було атаковано кібер-злочинцями.

Однак, Службою інформаційної безпеки банку було вчасно виявлено цю атаку.

Разом з цим, для вжиття заходів із забезпечення цілісності інформаційної безпеки банку, а також Ваших фінансових інтересів, банк вимушений вдатися до обмеження функціоналу послуг, що надаються ПАТ «ВЕРНУМ БАНК».

Наразі для проведення операцій з платіжними картками ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» Ви маєте можливість скористатися банкоматами банків-партнерів та без обмежень розраховуватись в торгових мережах.

Служби ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» докладають максимальних зусиль для як найшвидшого відновлення всього спектру послуг, які надаються банком, про що Вас буде повідомлено додатково.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

×