Депозити для фізичних осіб

ПАТ “ВЕРНУМ БАНК” є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 16 червня 2009 року.

Шановні Клієнти, у нас E строкові депозити, щоб Ви отримували більше! Зверніться до наших відділень і розмістіть депозитний вклад у ВЕРНУМ БАНК. Ваші гроші будуть захищені капіталом нашого БАНКУ, який в 3 рази більше залучених коштів Клієнтів. ВЕРНУМ БАНК має довгостроковий кредитний рейтинг uaА- з прогнозом “стабільний”. За висновком рейтингового агентства “Рюрик” ВЕРНУМ БАНК характеризується високим рівнем фінансової автономності та високим рівнем захищеності виданих кредитів і залучених коштів власним капіталом.

«ЗИМОВА КАЗКА»
«СТРОКОВИЙ»
«КЛАСИЧНИЙ»
«ПЕНСІЙНИЙ»

з 22.09.2017 діє програма лояльності для вкладників – фізичних осіб ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» за депозитними продуктами для фізичних осіб Вклад (депозит) «СТРОКОВИЙ» та Вклад (депозит) «КЛАСИЧНИЙ»:

  • збільшення процентної ставки на 0,25 % річних для перерозміщених вкладів (в т.ч. для вкладів з автоматичною пролонгацією та за умови, що до моменту перерозміщення повернені кошти знаходились на поточних рахунках вкладників у межах Банку) у сумі до 99 999,99 грн. на строк від 185 днів;
  • збільшення процентної ставки на 0,5% річних для перерозміщених вкладів (в т.ч. для вкладів з автоматичною пролонгацією та за умови, що до моменту перерозміщення повернені кошти знаходились на поточних рахунках вкладників у межах Банку) у сумі від 100 000,00 грн. на строк від 185 днів.

dociЗведені умови депозитних вкладів ПАТ «ВЕРНУМ БАНК»

Зведені умови депозитних вкладів ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» з 21.02.2018р.

dociПублічний договір банківського обслуговування фізичних осіб в ПАТ «ВЕРНУМ БАНК»dociДо уваги Клієнтів, що обслуговуються за продуктами: «ЦІКАВИЙ БОНУС», «Д-М Банк Депозитна лінія», «Активні гроші», «Без обмежень»! Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб Офіційний веб-сайт Фонду з інформацією про умови гарантування вкладів (розділ “Для вкладників”)

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділень БАНКУ.
Телефон: (044) 559-23-18, (044) 291-11-85.
Інформаційний центр: 0(800) 50 12 73.